NIC Components NACZF471M35V16X17TR15T2F
Cap Aluminum 470uF 35V 20% (16 X 17mm) Aluminum Cylindrical Can 1690mA 5000 hr 105°C T/R
Preis und Lagerbestand
DistributorSKUMinPkg
Arrow ElectronicsNACZF471M35V16X17TR15T2F01K
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet5 SeitenVor 5 Jahren
Verwandte Teile
NIC ComponentsNACE471M4V6.3X8TR13F
Aluminum Electrolytic Capacitor, 470 uF, 4 V, ± 20%, 2000 hours @ 85°C, Radial Can - SMD
Capacitor Aluminum 470uF 25VDC 20% 10 X 10.5mm SMD 0.57 Ohm 430mA 2000 hr T/R
NIC ComponentsNAZK471M25V10X10.5LBF
NAZK Series 470 uF 25 V 20 % SMT V- Chip Aluminum Electrolytic Capacitor
Cap Aluminum Lytic 470uF 16V 20%( 12.5 X 13.5mm) SMD 360mA 5000h 105C T/R
Aluminum aluminum electrolytic capacitor 20% 470muF 35V
UJ Series 470 uF 35 V 105°C Ø16 x 16.5mm SMT Chip Aluminum Electrolytic Cap
Beschreibungen
Aluminum Electrolytic Capacitors; Low ESR & Z (large can); V-Chip
Cap Aluminum Lytic 470uF 35V 20% (16 X 17mm) SMD 0.043 Ohm 1690mA 5000h 105C T/R
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 470uF, Surface Mount, 6666