Nexperia PESD3V3V4UK,132
Very low capacitance unidirectional quadruple ESD protection diode arrays
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Nexperia PESD3V3V4UK,132 herunter.
IHS
Datasheet16 SeitenVor 15 Jahren
Datasheet15 SeitenVor 15 Jahren
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2010-08-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 years ago)
LTB Date2016-11-30
LTD Date2017-05-31
Manufacturer Lifecycle StatusOBSOLETE (Last Updated: 2 years ago)
Verwandte Teile
PESD3V3L5UK Series 9.5 V 24 pF Uni-Directional ESD Protection Diode - SOT-891
Low capacitance unidirectional fivefold ESD protection diode arrays
TVS Diodes & ESD Suppressors; MMQA5V6T1G; ON SEMICONDUCTOR; 3 V; 8 V; 5.32 V; 5.6 V
MMQA Series 6.51 V 24 W Unidirectional Zener Transient Voltage Suppressor SC-74
MMQA Series 7.14 V 150 W Unidirectional Zener Transient Voltage Suppressor SC-74
Beschreibungen
Beschreibungen von Nexperia PESD3V3V4UK,132, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Trans Voltage Suppressor Diode, 25W, 3.3V V(RWM), Unidirectional, 4 Element, Silicon
ESD Suppressor TVS 3.3V Automotive 6-Pin XSON T/R
25 W UNIDIRECTIONAL 4 ELEMENT SILICON TVS DIODE
TVS-DIODE, 25W, 9.5V, UNIDIRECTIONAL, SOT-891; TVS Polarity:Unidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:3.3V; Breakdown Voltage Range:5.3V to 5.9V; Clamping Voltage Vc Max:9.5V; Peak Pulse Current Ippm:2.7A; No. of Pins:6 ;RoHS Compliant: Yes