Murata UEI25-120-D48PM-C
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 25.45W, Hybrid
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Murata UEI25-120-D48PM-C herunter.
Sager Power Systems
Farnell
Introduction Date2011-04-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2022-03-31
LTD Date2022-09-30
Verwandte Teile
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 3.3V 7.5A 25W 6-Pin T/R
Murata Power SolutionsUEI25-050-D48NM-C
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 5V 5A 25W 6-Pin
Module DC-DC 1-OUT 5V 7A 35W 6-Pin Brick Embossed T/R
TDK-LambdaCC6-4812SR-E
Module DC-DC 1-OUT 12V 0.5A 6W 7-Pin PDIP SMD
TDK-LambdaCC1R5-4812SR-E
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 0.125A 1.5W 7-Pin DIP SMD
TDK-LambdaCC3-4812SR-E
Module DC-DC 1-OUT 12V 0.25A 3W 7-Pin PDIP SMD
Beschreibungen
Beschreibungen von Murata UEI25-120-D48PM-C, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 2.1A 25.2W 6-Pin
DC-DC CONVERTER, ISO POL, 1 O/P, 25.2W, 2.1A, 12V
Isolated DC/DC Converters 48V 12Vout 2.1A SMT 25.2W Pos. Polarity
1-OUTPUT 25.45 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
36-75Vin, 12Vout, 25W, Positive Logic, SMT, RoHS
Isolated Surface Mount DC/DC Converter, Industrial & ITE, 2:1, 25.2 W, 1 Output, Adj, Fixed, 12 V, 2.1 A, Regulated, SMD Open Frame
Dc-Dc Conv, Iso Pol, 1 O/P, 25.2W, 2.1A, 12V; Power Supply Approvals:Ite; Input Ratio:2:1; Output Power Max:25.2W; No. Of Outputs:1 Output; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:2.1A; Output Voltage - Output 2:- Rohs Compliant: Yes |Murata Power Solutions UEI25-120-D48PM-C