Murata UEI25-120-D48P-C
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 25.45W, Hybrid
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Murata UEI25-120-D48P-C herunter.
Sager Power Systems
Newark
Introduction Date2010-06-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Murata Power SolutionsUEI30-120-Q48N-C
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 2.5A 30W Automotive 6-Pin Case C-80 Tray
Module DC-DC 1-OUT 12V 2.5A 30W 6-Pin Case C-80 Tray/Box
Murata Power SolutionsUEI30-120-Q12P-C
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 2.5A 30W Automotive 6-Pin Case C-80 Tray
Module DC-DC 1-OUT 3.3V 10A 35W 6-Pin Brick
TDK-LambdaCCG30-24-12S
DC DC CONVERTER 12V 30W / Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 9V - 36V Input
TDK-LambdaCCG302415S
Module DC-DC 1-OUT 15V 2A 30W 6-Pin DIP
Beschreibungen
Beschreibungen von Murata UEI25-120-D48P-C, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Module DC-DC 48VIN 1-OUT 12V 2.1A 25.2W 6-Pin T/R
Isolated Through Hole DC/DC Converter, Industrial & ITE, 2:1, 25.2 W, 1 Output, Adj, Fixed, 12 V, 2.1 A, Regulated, DIP, Open Frame
DC/DC Converter; DC / DC Converter Outpu; DC/DC Converter; DC / DC Converter Output Type:Fixed; No. of Outputs:1; Input Voltage:36V to 75V; Power Rating:25.2W; Output Voltage:12V; Output Current:2.1A; Approval Bodies:CSA / EN / IEC / UL; Supply Voltage:48V
Dc-Dc Converter, Iso Pol, 1 O/P, 25.2W, 2.1A, 12V; Power Supply Approvals:Ite; Input Ratio:2:1; Output Power Max:25.2W; No. Of Outputs:1 Output; Output Voltage - Output 1:12V; Output Current - Output 1:2.1A; Output Regulation:- Rohs Compliant: Yes |Murata Power Solutions UEI25-120-D48P-C