Murata RDE5C2A272J1K1H03B
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0027uF, Through Hole Mount, 1812
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Murata RDE5C2A272J1K1H03B herunter.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.60
Introduction Date2014-03-12
Verwandte Teile
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0027uF, Through Hole Mount, 1610
Yageo GroupC320C272J1G5TA
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 2700pF C0G 5% LS=2.54mm
Cap Ceramic 0.0027uF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125C Automotive Ammo
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 5% +Tol, 5% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0027uF, Through Hole Mount, 1610
FK(MID VOLTAGE) CERAMIC CAPACITOR Radial ceramic capacitor 30ppm/Cel ppm/C 5% 2.7nF 630V
Cap Ceramic 0.0027uF 100V C0G 5% Radial 5mm 125°C
Beschreibungen
Beschreibungen von Murata RDE5C2A272J1K1H03B, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Radial RDE 100V 2700pF ±5% C0G NP0
RDE C0G 2.7NF 100V 5% 5.0MM
CAP, 2700PF, 100V, MLCC, RADIAL; Capacitance: 2700pF; Voltage Rating: 100V; Product Range: RDE Series; Capacitance Tolerance: ± 5%; Capacitor Terminals: Radial Leaded; Dielectric Characteristic: C0G / NP0; Lead Spacing: 5mm; Op