Murata LQW2BHNR27K03L
Inductor RF Chip Wirewound 270nH 10% 10MHz 15Q-Factor Air 190mA 2Ohm DCR 0805 Embossed T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Murata LQW2BHNR27K03L herunter.
_legacy Avnet
Datasheet2 SeitenVor 15 Jahren
Datasheet3 SeitenVor 17 Jahren
Introduction Date2002-09-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2025-03-31
LTD Date2025-09-30
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Verwandte Teile
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 270nH 10% 25MHz 15Q-Factor Ferrite 150mA 0603
General Purpose Inductor, 0.27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
RF Choke Unshielded Wirewound 0.27uH 1.8KOhm 10% 10MHz Ferrite 0.48A 0.38Ohm DCR 0402 T/R
Inductor, ferrite,270Nh,10+% Tol,10-% Tol,0603-Case |Bourns, Inc. CS160808-R27K
General Purpose Inductor, 0.27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 1608/0603
General Purpose Inductor, 0.27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Beschreibungen
Beschreibungen von Murata LQW2BHNR27K03L, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 0.27uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering,, 2015/0805
Fixed Inductors 0805 0.27uH +/-10% Chip Inductor
INDUCTOR, 270NH, 550MHZ, 0.19A, 0805;
FIXED IND 270NH 190MA 2 OHM SMD
LQW2 Nonstandard 0.079Lx0.059W 2.00mmx1.50mm 270nH