Murata LQW15AN53NG80D
General Purpose Inductor, 0.053uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Murata LQW15AN53NG80D herunter.
Ciiva
Datasheet4 SeitenVor 5 Jahren
Datasheet3 SeitenVor 5 Jahren
Datasheet4 SeitenVor 6 Jahren
Datasheet3 SeitenVor 6 Jahren
Geoflip
Arrow.cn
Farnell
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-12.22%
SymbolFußabdruck
SnapEDA
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-08-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Verwandte Teile
General Purpose Inductor, 0.056uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Inductor RF Chip Wirewound 56nH 2% 100MHz 25Q-Factor 200mA 1.17Ohm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Wirewound 51nH 2% 100MHz 25Q-Factor 210mA 1.08Ohm DCR 0402 Paper T/R
ROHS3Compliant Multilayer Active 2013 Multilayer Inductor -55C~125C 1.2GHz 1.8Ohm Max 56nH
Ind Chip Wirewound 56nH 2% 200MHz 60Q-Factor Ceramic 500mA 0805 T/R
Ind Chip Unshielded Wirewound 51nH 2% 200MHz 35Q-Factor Ceramic 390mA 0603 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Murata LQW15AN53NG80D, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.053uH 2% 100MHz 25Q-Factor Non Magnetic 0.415A 0.696Ohm DCR 0402 T/R
Fixed Inductor 0402 53nH ±2% 415mA 696mΩ 2.9GHz 25@200MHz
100MHz 2.9GHz 415mA 25@200MHz 53nH 696m¦¸ ¡À2% 0402 1mm*600¦Ìm*600¦Ìm
Fixed Inductors 0402 53nH 415mA +/-2%
LQW15 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm 53nH
INDUCTOR, 53NH, 2.9GHZ, 0.415A, 0402;
FIXED IND 53NH 415MA 0.696OHM SM