Murata LQP03TN39NJZ2D
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Film-Core, Reflow soldering, 0603/0201
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Murata LQP03TN39NJZ2D herunter.
Geoflip
Datasheet13 SeitenVor 7 Jahren
Alternative Teile
Dieser Teil
Stock
29,900
Authorized Distributors
5
Inductance
39 nH
39 nH
Tolerance
5 %
5 %
Current Rating
120 mA
120 mA
DC Resistance (DCR)
3 Ω
3 Ω
Q Factor
9
Test Frequency
300 MHz
300 MHz
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-02-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusIN PRODUCTION (Last Updated: 5 years ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Murata LQP03TN39NJZ2D, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Inductor RF Chip Unshielded Thick Film 0.039uH 5% 300MHz 9Q-Factor 0.12A 3Ohm DCR 0201 T/R Automotive AEC-Q200
Ind Chip Film 39nH 5% 0201 Paper T/R
INDUCTOR, 39NH, 1.5GHZ, 0.12A, 0201;
FIXED IND 39NH 120MA 3 OHM SMD