Murata LQM31PN1R0MC0L
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz Ferrite 1.1A 175mOhm DCR 1206 T/R
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Murata LQM31PN1R0MC0L herunter.
Ciiva
Datasheet3 SeitenVor 5 Jahren
Datasheet3 SeitenVor 6 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 6 Jahren
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2010-02-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 5 years ago)
LTB Date2017-09-30
LTD Date2018-03-31
Manufacturer Lifecycle StatusDISCONTINUED (Last Updated: 5 years ago)
Verwandte Teile
TAIYO YUDENMBKK1608T1R0M
Inductor Power Chip Wirewound 1uH 20% 1MHz Metal 1.15A 0.15Ohm DCR 0603 T/R
Inductor Power Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz Ferrite 1.3A 0.11Ohm DCR 0805 T/R
Ind Power Chip Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz Ferrite 1.4A 0806 T/R
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 1uH 20% 1MHz Ferrite 0.8A 0.238Ohm DCR 0805 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 1uH 20% 1MHz Ferrite 2.78A 0.048Ohm DCR 1212 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Murata LQM31PN1R0MC0L, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3216/1206
POWER INDUCTORS - MULTILAYER, SIZE 1206, IMPEDANCE @ 100MHZ 1RUH
FIXED IND 1UH 1.1A 140 MOHM SMD
Fixed Inductors 1206 1.0uH 20%