Murata LQM21NNR27K10D
General Purpose Inductor, 0.27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, , 2012/0805
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Murata LQM21NNR27K10D herunter.
_legacy Avnet
Datasheet2 SeitenVor 14 Jahren
Datasheet2 SeitenVor 17 Jahren
Geoflip
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-0.55%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
SnapEDA
Herunterladen
TraceParts
Introduction Date2002-01-01
Verwandte Teile
TAIYO YUDENLK2125R27K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.27uH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 0.25A 0.35Ohm DCR 0805 T/R
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 270nH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 250mA 0805 T/R
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.27uH 10% 25MHz 30Q-Factor Ferrite 0.25A 0.4Ohm DCR 1206 T/R
Inductor RF Chip Shielded Multi-Layer 270nH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 250mA 350mOhm DCR 0805
General Purpose Inductor, 0.27uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Beschreibungen
Beschreibungen von Murata LQM21NNR27K10D, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Inductor 0805 270nH ±10% 250mA 420mΩ 200MHz 20@25MHz
Inductor, 270Nh, 200Mhz, 0805 Rohs Compliant: Yes |Murata LQM21NNR27K10D
LQM Series 0805 0.27 uH ±10% Tol. 250 mA SMT High Frequency Multilayer Inductor
INDUCTOR, 270NH, 200MHZ, 0805; Available until stocks are exhausted
Inductor General Purpose Chip Shielded Multi-Layer 270nH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 250mA 420mOhm DCR 0805 Paper T/R