Murata LQH55DN472M03L
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 4700uH 20% 10KHz Ferrite 0.07A 61.04Ohm DCR 2220 T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Murata LQH55DN472M03L herunter.
element14 APAC
Datasheet2 SeitenVor 18 Jahren
Ciiva
Arrow.cn
Geoflip
3-Monats-Trend:
-36.86%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
Component Search Engine
Verwandte Teile
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 4700uH 20% 10KHz Ferrite 0.07A 27.3Ohm DCR 2525 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4700uH 20% 100KHz 50Q-Factor Ferrite 0.06A 13.9Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4700uH 20% 100KHz 0.06A 13.9Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4700uH 15% 1KHz 100Q-Factor Ferrite 0.1A 19Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4700uH 20% 100KHz 50Q-Factor Ferrite 0.021A 13.9Ohm DCR T/R
Common Mode Chokes Dual 4700uH 100kHz 0.2A 0.7Ohm DCR SMD Automotive T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Murata LQH55DN472M03L, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 4700uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 5750/2220
FIXED IND 4.7MH 70MA 61.04OHM SM
LQH55 2220 (5750Metric) 0.224Lx0.197W 5.70mmx5.00mm 4.7mH
10KHz 800KHz 70mA 4.7mH 61.04¦¸ ¡À20% 2220 5.7mm*5mm*5mm
INDUCTOR, 4.7MH, SHIELDED, 0.07A; Inductance: 4.7mH; Product Range: -; DC Current Rating: 70mA; High Frequency Inductor Case: 2220 [5650 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 43.6ohm; Inductance Toleran