Murata Power Solutions NPH15S2403EIC
DC DC CONVERTER 3.4V 15W / Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.4V 4.4A 18V - 36V Input
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet10 SeitenVor 3 Jahren
_legacy Avnet
Future Electronics
Ciiva
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2008-03-07
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Murata Power SolutionsNPH15S2412EIC
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 15W, Hybrid
Murata Power SolutionsNPH25S2405EIC
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5.1V 5A 25W 6-Pin Tube
Murata Power SolutionsNPH10S2405EIC
DC DC CONVERTER 5.1V 10W / Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.1V 1.96A 18V - 36V Input
Recom PowerRP15-2415SF
15W DC/DC-Converter 'POWERLINE' 2 x1 1.6kV reg 2; V. In: 18-36; V. Out: 15; mA. Out: 1000
3.5W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' DIP24 10kV reg 2; V. In: 18-36; V. Out: 05; mA. Out: 700
6W DC/DC-Converter 'ECONOLINE' DIP24 10kV reg 2:1; V. In: 18-36; V. Out: 15; mA. Out: 400
Beschreibungen
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 3.4V 4.4A 15W 6-Pin Tube
NPH15S Series 15 W Single Output 3.4 V Isolated Through Hole DC/DC Converter
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 15W 24V-3.3V DIP DC/DC
Isolated Through Hole DC/DC Converter, Industrial & ITE, 2:1, 15 W, 1 Output, Fixed, 3.4 V, 4.4 A, Regulated, DIP
1-OUTPUT DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE
DC/DC 15W 1.5KV 2:1 SINGLE O/P ROHS COMPLIANT: YES
CONV DC/DC 15W 24VIN 3.4VOUT DIP