Mueller BU-1120-A-24-0
Plunger; Plug; Beryllium Copper; PVC; #20 AWG; 41 x 36; 105 degC; Black
Datenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Mueller BU-1120-A-24-0 herunter.
Master Electronics
Datasheet1 SeiteVor 18 Jahren
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Verwandte Teile
Clip,Mini Plunger;Beryllium Copper;20 AWG;Copper;41/36;24 in.;105 degC
Pomona Electronics3782-24-4
Pomona 3782-24-4 Minigrabber Test Clip To Banana Plug, 24" Long, 5 A, 300 V, Yellow, 3782 Series
Pomona Electronics4650-24-2
Pomona 4650-24-2 Minigrabber Test Clip To Banana Plug, 24" Long, 5 A, 300 V, Red, 4650 Series
TEST LEAD NYLON (STEM AND CAP) BERYLLIUM COPPER (CONDUCTOR) TINNED COPPER
BANANA PLUG, BANANA PLUG, BERYLLIUM COPPER, GOLD PLATED, GLASS FILLED NYLON
Beschreibungen
Beschreibungen von Mueller BU-1120-A-24-0, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Black Mini-Plunger to Stackable Banana Plug, 24 inch 20G PVC
Test Connectors, Probes & Testleads Black Mini-Plgr to S
TEST LEAD BANANA TO GRABBER 24"
Test Clips, Mini Clipper, Blac
RS APAC
BLK MINI-PLUNGER-BANA PLUG 24'
Test Lead, Black, 609.6Mm, 300V, 5A; Grabber Test Lead Type:Hook Clip; Banana Plug Type:4Mm Stackable Banana Plug; Lead Length - Imperial:24"; Lead Length - Metric:610Mm; Insulator Colour:Black; Current Rating:5A; Product Range:- Rohs Compliant: Yes |Mueller Electric BU-1120-A-24-0