Microchip MSMLJ18A
Tvs 18V 5% 3000W Uni Smlj (Do-214Ab) Rohs Compliant: Yes |Microchip Technology MSMLJ18A
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Microchip MSMLJ18A herunter.
Microchip
Datasheet12 SeitenVor 4 Jahren
Future Electronics
Master Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+8.17%
Lieferkette
Projected EOL Date2049-02-05
Country of AssemblyChina
Country of FabricationChina
Country of OriginChina
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.0080
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
Verwandte Teile
LittelfuseSMDJ18A
Tvs 3Kw 18V 5%uni Do-214Ab Tr13 Rohs/ T&r Rohs Compliant: Yes |Littelfuse SMDJ18A
BournsSMLJ18A
102.8A 29.2V 3kW 20V Unidirectional 18V SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
LittelfuseTPSMD18A
TPSMD Series 20 V 3 kW Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AB
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB / 29.2V Clamp 102.8A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMC (DO-214AB)
BournsSMLJ16A
TVS DIODE 16VWM 26VC SMC / 26V Clamp 115.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMC (DO-214AB)
BournsSMLJ15A
TVS DIODE 15V 24.4V SMC / UNIDIRECTIONAL AND BIDIRECTIONAL SURFACE MOUNT
Beschreibungen
Beschreibungen von Microchip MSMLJ18A, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Single Channel 22.1 V 3 kW Uni-Directional Surface Mount TVS Diode - DO-214AB
Diode TVS Single Uni-Dir 18V 3KW 2-Pin DO-214AB
Uni-Directional TVS _ SMLJ (DO-214AB)
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
3KW 102.8A 29.2V 20V SMC(DO-214AB)