Microchip M15KP30A
Tvs 30V 5% 15000W Uni 5A Rohs Compliant: Yes |Microchip Technology M15KP30A
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Microchip M15KP30A herunter.
Microchip
Datasheet0 SeitenVor 0 Jahren
Datasheet7 SeitenVor 4 Jahren
Electro Sonic
Future Electronics
Lieferkette
Projected EOL Date2049-02-05
Country of AssemblyPhilippines
Country of FabricationChina
Country of OriginPhilippines
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.0080
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 day ago)
Manufacturer Lifecycle StatusREL (Last Updated: 1 day ago)
Verwandte Teile
Littelfuse15KPA30A
15KPA Series - 15000W Axial Leaded Transient Suppression (TVS) Diode, P600, RoHS
Littelfuse15KPA30A-HRA
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 30V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Littelfuse15KPA24A
MicrochipMPLAD15KP26A
Uni-Directional Tvs Plad Rohs Compliant: Yes |Microchip Technology MPLAD15KP26A
MicrochipM15KP36AE3
Tvs 36V 5% 15000W Uni 5A Rohs Compliant: Yes |Microchip Technology M15KP36AE3
Trans Voltage Suppressor Diode, 15000W, 36V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
Beschreibungen
Beschreibungen von Microchip M15KP30A, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Diode TVS Single Uni-Dir 30V 15KW 2-Pin Case 5A Bag