MCC SMCJ1.5KE8.2A-TP
125.6A 200Ã×A 12.1V 7.79V 7.02V 8.61V Unidirectional SMC(DO-214AB) Tvs Rohs
Production
Herstellerseite
Preis und Lagerbestand
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
Littelfuse1.5KE10A
1.5KE Series 14.5 V 1.5 kW Through Hole Uni-Directional TVS Diode - DO-201
BournsSMCJ7.0A
DO-214AB SMC SMCJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 8.95V 200muA 5W -55C~150C TJ
BournsSMCJ8.0A
DO-214AB SMC SMCJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 10.2V 200A 1.5kW -55C~150C TJ
onsemiSMCJ7V5A
1 TRANS VOLTAGE SUPPRESSOR DIODE AVALANCHE 2 (Type) Tvs Diode 8.77V 1500W 150C
LittelfuseSMCJ8.0A
TVS Diode Single Uni-Dir 8V 1.5KW 2-Pin SMC T/R / TVS DIODE 8VWM 13.6VC SMC
TVS Diodes - Transient Voltage Suppressors 1500W 11V Unidirect
Beschreibungen
Beschreibungen von MCC SMCJ1.5KE8.2A-TP, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 7.02V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL