MCC SMCJ1.5KE20A-TP
54.9A 5Ã×A 27.7V 19V 17.1V 21V Unidirectional SMC(DO-214AB) Tvs Rohs
Production
Herstellerseite
Preis und Lagerbestand
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2006-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
BournsSMCJ18A
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 18V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
BournsSMCJ17A
54.4A 1.5kW 27.6V 18.9V 17V DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS
LittelfuseSMCJ20A
SMCJ Series 20 V 1500 W Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AB
BournsSMCJ20A
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 20V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
onsemiSMCJ18A
Cut Tape 1 Surface Mount Single (Type) Tvs Diode 29.2V 5muA 1.5kW 150C
Littelfuse1.5SMC24A
1.5SMC Series - 1500W Surface Mount Transient Voltage Supressors, 20.5V, DO-214AB, RoHS
Beschreibungen
Beschreibungen von MCC SMCJ1.5KE20A-TP, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Trans Voltage Suppressor Diode, 1500W, 17.1V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
1500W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL