MCC SMBJP6KE400A-TP
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 342V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
Production
Herstellerseite
Preis und Lagerbestand
Introduction Date2005-10-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Verwandte Teile
LittelfuseSMBJ400A
SMBJ Series 400 V 600 W Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
LittelfuseP6SMB480A
P6SMB Series - 600W Transient Voltage Suppression (TVS) Diode in DO-214AA Package, 408V, RoHS
BournsSMBJ350A
Dio Tvs Vwm 350V 600W Unidir Smb /Tape & Reel - 13" Reel |Bourns, Inc. SMBJ350A
LittelfuseP6SMB510A
P6SMB Series 485 V 600 W Surface Mount Uni-Directional TVS Diode - DO-214AA
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 434V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AA
onsemiP6KE350A
Trans Voltage Suppressor Diode, 600W, 299V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon, DO-15
Beschreibungen
Beschreibungen von MCC SMBJP6KE400A-TP, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
600W 1.1A 1Ã×A 548V 380V 342V 420V Unidirectional SMB TVS ROHS
TVS Diode Single Uni-Dir 342V 600W 2-Pin SMB T/R
600W Transient Voltage Suppressor / 13" REEL
TVS DIODE 342VWM 548VC DO214AA
600W 1.1A 548V 380V SMB(DO-214AA) 2.44mm