Mean Well XLG-100-L-A
Four axis pulse output position control module (Qn) (Differential line-driver)
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Mean Well XLG-100-L-A herunter.
IHS
Datasheet9 SeitenVor 2 Jahren
Jameco
JRH Electronics
Component Distributors Inc.
TME
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-75.32%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-01-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Mean Well XLG-100-L-A, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
100W 700mA 71V to 142V Constant Power Mode LED Driver with Tunable Output Current
100 W, Single Output, 71-142 VDC@0.70 A LED Lighting Metal AC-DC Power Supply
Mean Well XLG-100-L-A XLG-series LED driver 100W 350-1050mA 71-142V DC
Power supply; LED; 100W; 71-142V; 700mA; 100-305VAC; 142-431VDC; IP67
POWER SUPPLY, LED DRIVER, AC-DC, CONT CURRENT, 100W, 71-142V@350-1050MA
71~142V 350~1050mA, Constant Power LED Driver Adjustable Output Current IP67, Type HL, 100 Watts
AC/DC LED Power Supply 100W Single 5-Pin
LED DRIVER/PSU, CONSTANT CURRENT/VOLTAGE ROHS COMPLIANT: YES
100W 1 100V(AC) 305V(AC) 700mA 125mm*63mm*32mm
AC/DC LED Driver, 100 W, 142 VDC, 700 mA, Constant Current, Constant Voltage, 100 VAC to 305 VAC, XLG-100 Series
100W Constant Power LEDDriver,350-1050mA
RS APAC
LED Driver (CP) 100W 700mA Linear (71-142Vf) 100-305Vac PFC Non-Dimming (Internal Pot Adj (Io)) IP67 Metal Enclosure
LED Driver 100W 1.05A 71 ... 142V IP67
SPS IP67 96W 71-142V/350-1050mA CP
100W CONSTANT POWER MODE LED DRI