Mean Well XBG-160-AB-C
Constant Power LED Driver 160W 1425-4100mA 27V-56V Output Adjustable and Dimming with Connector
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Mean Well XBG-160-AB-C herunter.
IHS
Datasheet9 SeitenVor 2 Jahren
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Mean Well XBG-160-AB-C, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Led Driver, Const Current/Volt, 159.9W Rohs Compliant: Yes |Mean Well XBG-160-AB-C
LED Power Supplies 159.9W 34-56V 3300mA CP 3in1 Dim W/Conn
POWER SUPPLY: AC-DC; LED; 160W; 60V@3300MA; 90-305VAC IN
34~56V 3.3A, Constant Power LED Driver Circular Shape, AC Input Conn. Full Power 70~100% Current, 160 Watts
LED Driver (CC, CV) 160W 2850-4100mA Linear (34-56Vdc) 90-305Vac PFC Dimming IP67 Metal Enclosure Fixed Cable
AC/DC LED Driver, 159.9 W, 56 VDC, 3.3 A, Constant Current, Constant Voltage, 90 VAC to 305 VAC, XBG-160 Series
AC/DC LED Power Supply 159.9W Single 4-Pin
SPS IP67 159,9W 34-36V/1,425-4,1A CP