Mean Well LPHC-18-700
AC/DC Power Supply Single-OUT 6V to 25V 0.7A 17.5W 4-Pin
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Mean Well LPHC-18-700 herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 2 Jahren
Mean Well
JRH Electronics
element14 APAC
Sager Power Systems
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-53.84%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2020-10-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Mean Well LPHC-18-700, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 17.5W, Hybrid
LED Driver Enclosed Switching LED Driver Power Supply 6 to 25 Volts 0.7 Amps 17.5 Watts 180-264VACin
Power Supply; LED; 17.5W; 6-25VDC; 700mA; 180-264VAC; IP67
POWER SUPPLY, AC-DC, CONSTANT CURRENT LED DRIVER, 18W, 700MA, LPHC-18 SERIES
LED Driver (CC) 18W 700mA Linear (6-25Vdc) 180-264Vac Non-PFC Non-Dimming IP67 Plastic Enclosure
LPHC-18-700 MEAN WELL LED AC-DC 18 Watt Class 2 6~25V/700mA + More!
6~25V 700mA Constant Current LED Driver High AC Input: 180~264vac
O/P +6~25V700mA; Led power; AC/DC; Enclosed Type
LED DRVR Module 1-CH IP67 25V 0.7A
220 - 240Vac, 17.5W, 700mA, 6-25V, IP67 LED Driver
LED Power Supply (plastic case/Non PFC)
SPS IP67 18W 180-264V/700mA CC
LED Driver 18W 700mA 6 ... 25V IP67
LED DRIVER CC AC/DC 6-25V 700MA
Led Driver, Ac-Dc, Cc, 25V, 17.5W; Power Supply Applications:Ite; Output Power Max:17.5W; Output Voltage Max:25V; Output Current:700Ma; Led Driver Mode:Constant Current; Input Voltage Min:180V; Input Voltage Max:264V; Depth:140Mm Rohs Compliant: Yes |Mean Well LPHC-18-700