Mean Well HVGC-150-1400A
Power Supply, Ac-dc, 107V, 1.4A, 200-528V in, Sealed, Pfc, Led Driver, HVGC-150 Series
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Mean Well HVGC-150-1400A herunter.
IHS
Datasheet9 SeitenVor 4 Jahren
Electro Sonic
Component Distributors Inc.
TME
Jameco
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-44.19%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Verwandte Teile
TDK-LambdaLS35-24
Power Supply; AC-DC; 24V; 1.5A; 86-264V In; Enclosed; Panel Mount; PFC; 36W; LS Series
TDK-LambdaLS25-24
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 26.4W, Hybrid
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 25.5W, Hybrid
Switched-mode power supply [Omron] S8JXG03524CD Switched-mode power supply 4547648645089
Switched-mode power supply [Omron] S8JXG15024CD Switched-mode power supply 4547648548854
Power Supply; AC-DC; 5V; 10A; 85-264V In; Open Frame; Panel Mount; 50W; S8JX Series
Beschreibungen
Beschreibungen von Mean Well HVGC-150-1400A, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
150 Watt Single Output LED Driver Power Supply1400 mA @ 12-107 Volts
HVGC-150-1400A MEAN WELL LED AC-DC 150 Watt 12~107V/1400mA + More!
LED Power Supplies 149.8W 1400mA12-107V IP65 CC LED PS
AC/DC LED Driver, 149.8 W, 107 VDC, 1.4 A, Constant Current, 180 VAC to 528 VAC, HVGC-150 Series
SPS IP65 149,8W 107V/1400mA CC
I/P 180~528Vac O/P 107V 1400mA Constant Current LED Driver Wide Input Range: 180~528vac IP65, Metal Case
AC/DC LED Power Supply 149.8W Single 5-Pin
LED Driver (CC) 150W 840-1400mA Linear (12-107Vdc) 180-528Vac PFC Non-Dimming (Internal Pot Adj (Io)) IP65 Metal Enclosure
LED DRVR CC AC/DC 12-107V 1.4A
LED DRIVER, CONSTANT CURRENT, 149.8W;