Mean Well HRPG-150-5
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 130 W, 5 VDC, 26 A
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Mean Well HRPG-150-5 herunter.
3-Monats-Trend:
+0.14%
Verwandte Teile
Mean WellHRP-150-5
Mean WellHRPG-200-5
AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), ITE, Adjustable, Fixed, 1 Output, 175 W, 5 VDC, 35 A
Mean WellHRP-200-5
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 175W, Hybrid
TDK-LambdaZWS30B-5
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 30W, Hybrid
Murata Power SolutionsOKL2-T/20-W12P2-C
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 0.69V to 5.5V 20A 110W 10-Pin LGA Module
Murata Power SolutionsOKL2-T/20-W12N2-C
Beschreibungen
Beschreibungen von Mean Well HRPG-150-5, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Supply, Ac-Dc, 5V, 26A Rohs Compliant: Yes |Mean Well HRPG-150-5
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 130W, Hybrid
Power Supply; module; 130W; 5V; 26A; 85-264VAC; 120-370VDC
V15-G-10M-PUR Pepperl+Fuchs Sensor-actuator patch cord Female cordset
130W 1 85V(AC),120V(DC) 264V(AC),370V(DC) 1% 26A 5V 159mm*97mm*38mm
130W, 1 OUTPUT, EMBEDDED SWITCH MODE POWER SUPPLY (SMPS), 5V DC, 26A
Switching Power Supplies 130W 5V 26A Energy Star Open Frame
AC/DC 150W 5V Single Output Power Supply, Enclosed
O/P +5V26A; G5; AC/DC; Enclosed Type
AC/DC Power Supply Single-OUT 5V 26A 130W 13-Pin
Outputs = 1 / Output Voltage 1 V = 5 / Output Voltage Nominal 1 V = 5 / Output Current 1 A = 26 / Output Type = Adjustable / Rated Power W = 130 / Input Voltage Min. VAC = 85 / Input Voltage Nominal = 100 ... 240 VAC / Input Voltage Max. VAC = 264 / Insulation Voltage kV = 3 / Housing Type = Aluminium / Termination Type = Screw Terminal / Efficiency % = 84 / MTBF h = 1544000 / Ripple & Noise (V) mV = 80 / Operating Temperature Min. °C = -40 / Operating Temperature Max. °C = 70 / Length mm = 159 / Width mm = 97 / Height mm = 38 / Warranty = 5 Years