Mean Well HLG-150H-30
LED Driver (CC, CV) 150W 5A Linear (15-30Vdc) 90-305Vac PFC Non-Dimming IP67 Metal Enclosure
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Mean Well HLG-150H-30 herunter.
IHS
Datasheet10 SeitenVor 2 Jahren
Future Electronics
Electro Sonic
Telerex Europe
Component Distributors Inc.
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-75.08%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Mean Well HLG-150H-30, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
150W Single Output Switching Power Supply 30 Volts @ 5 Amps Standard Model
Power supply; LED; 150W; 30V; 5A; 90-305VAC; 127 -431VDC; IP67
POWER SUPPLY, AC-DC,30V,5A,100-305V IN, SEALED, PFC, LED DRIVER, HLG-150H SERIES
30Vdc 5A LED Driver, IP67, PFC Harsh Environment, Metal Case 30V 5Amps
O/P +30V5A; Led power; AC/DC; Enclosed Type
HLG-150H-30 MEAN WELL LED AC-DC 150 Watt 30V/5.00A + More!
100 - 277Vac, 150W, 5000mA, 15-30V, IP67 LED Driver
AC/DC LED Driver, 150 W, 30 VDC, 5 A, Constant Current, Constant Voltage, 90 VAC to 305 VAC, HLG-150H Series
150W 1 90V(AC) 305V(AC) 5A , 204mm*68mm*38.8mm
AC/DC LED Power Supply 150W Single 5-Pin
LED DRIVER, CONSTANT CURRENT/VOLT, 150W;
NCN4-12GM35-N0-10M Pepperl+Fuchs
LED DRVR CC/CV AC/DC 15-30V 5A