Analog Devices MAX6425UK27-T
IC Supervisor 1 Channel SOT23-5
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Analog Devices MAX6425UK27-T herunter.
SHENGYU ELECTRONICS
Datasheet10 SeitenVor 10 Jahren
DigiKey
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Verwandte Teile
TC1270 Series 2.93 V 140 ms Voltage Supervisor with Manual Reset Input-SOT-23-5
Volt Supervisor Monitor 1V to 5.5V 5-Pin SOT-23 T/R
MicrochipTC1270ASVCTTR
Analog DevicesMAX6412UK31+T
Low-Power, Single/Dual-Voltage µP Reset Circuits with Capacitor-Adjustable Reset Timeout Delay
Analog DevicesMAX6414UK35+T
Voltage Supervisor/Reset IC, Fixed, 1 Channel, +3.5V, BICMOS, PDSO5
Analog DevicesMAX6412UK22+T
Beschreibungen
Beschreibungen von Analog Devices MAX6425UK27-T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Low-Power Microprocessor Reset Circuit with Capacitor-Adjustable Reset Timeout Delay 2.7V 1.6V to 5V 5-Pin SOT-23 T/R
ROHS3Compliant Tape & Reel (TR) MAX6425 Simple Reset/Power-On Reset supervisor 5V 2.9mm Adjustable/Selectable 0.0042mA
IC MPU/RESET CIRC 2.70V SOT23-5