Lumissil Microsystems IS31LT3505-SLS2-TR
Tape & Reel (TR) Step-Up (Boost) PWM Surface Mount led driver 3mm 2.4A Switch 30V 1MHz
Datenblätter und Dokumente
IHS
Datasheet14 SeitenVor 6 Jahren
Datasheet14 SeitenVor 11 Jahren
Introduction Date2011-10-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Diodes Inc.AL8806QMP-13
AL8806Q Series 30 V 1.5 A SMT Automotive Grade Buck LED Driver - MSOP-8EP
Diodes Inc.AL8807BMP-13
Led, Dc/Dc Driver, Buck, 1Mhz, Msop-Ep Rohs Compliant: Yes |Diodes Inc. AL8807BMP-13
Diodes Inc.AL8807QMP-13
1MHz Step-down 1 DC-DCVoltage Stabilizer 1.3A 6V~30V MSOP-8-EP LED Drivers ROHS
Texas InstrumentsLM3409MY/NOPB
42-V PFET buck controller for high power LED drives 10-HVSSOP -40 to 125
Texas InstrumentsLM3409QMY/NOPB
42-V automotive PFET buck controller for high power LED Drives 10-HVSSOP -40 to 125
Texas InstrumentsLM3401MM/NOPB
Hysteretic PFET controller for high power LED Drive 8-VSSOP -40 to 125
Beschreibungen
LED DRVR 9V/12V/15V/18V/24V 10-Pin MSOP EP T/R
LED DRVR Boost 1-CH PWM 10-Pin MSOP T/R
IC LED DRV RGLTR PWM 2.4A 10MSOP
IC LED DRIVER RGLTR DIM 10MSOP
Boost Converter With 35V Internal Mos, Msop-10 (3.0Mm X 5.0Mm), T&r |Integrated Silicon Solution (Issi) IS31LT3505-SLS2-TR