Littelfuse LA065URD73TTI1800
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1800A, 660VAC, 100000A (IR), Inline/holder
Obsolete
HerstellerseiteDatenblatt
Preis und Lagerbestand
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Littelfuse LA065URD73TTI1800 herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 13 Jahren
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2006-09-14
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
Fuse Square Body 2000A 700V 2-Pin Flat Stud Mount
Eaton Bussmann High Speed Square Body 2000A 550V 3/80 aR INDICATOR FUSE - 170M6021
Fuse Square Body 2000A 700V 2-Pin Lug Stud Mount Carton
Electric Fuse, Very Fast Blow, 2000A, 600VAC, 200000A (IR), Inline/holder
Semi Conductor Fuse 550Vac 2250A |Littelfuse LA055URD33LI2250
Electric Fuse, Very Fast Blow, 2250A, 550VAC, 200000A (IR), Inline/holder
Beschreibungen
Beschreibungen von Littelfuse LA065URD73TTI1800, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Semi Conductor Fuse 650Vac 1800A/Box |Littelfuse LA065URD73TTI1800
FUSE - SEMI 650V N. AM SQR BDY