Laird LI0603D301R-10
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 300ohms 100MHz .4A Monolithic 0603 SMD
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Laird LI0603D301R-10 herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 9 Jahren
Datasheet4 SeitenVor 18 Jahren
element14 APAC
Mouser
3-Monats-Trend:
-15.54%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-03-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Verwandte Teile
MLG Series 0402 10 nH ±5% 500 mA 350 mOhm DCR Multilayer Ceramic Inductor