Laird LI0402E600R-10
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 60ohms 100MHz .5A Monolithic 0402 SMD
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Laird LI0402E600R-10 herunter.
Newark
Datasheet1 SeiteVor 6 Jahren
IHS
Upverter
3-Monats-Trend:
+149%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
EE Concierge
SymbolFußabdruck
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-04-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Verwandte Teile
Inductor RF Multi-Layer 0.01uH 5% 100MHz 20Q-Factor Ceramic 0.3A 0.3Ohm DCR 0805 Automotive T/R
Inductor RF Multi-Layer 0.0068uH 5% 100MHz 10Q-Factor Ceramic 0.3A 0.3Ohm DCR 0603 T/R
Multilayer Inductor, 8.2 nH, 0.3 ohm, 3 GHz, 500 mA, 0402 [1005 Metric], MLG Series
Ind RF Chip Unshielded Multi-Layer 5.6nH 0.5nH 100MHz 7Q-Factor Ceramic 400mA 0402
INDUCTOR, 5.6NH, 5.7GHZ, 0402, 0.4A; Available until stocks are exhausted Alternative available
TAIYO YUDENHK06034N3S-T
Ind High Frequency Chip Multi-Layer 4.3nH 0.3nH 100MHz 5Q-Factor Ceramic 280mA 0201 T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Laird LI0402E600R-10, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Ferrite Bead, 0402 [1005 Metric], 60 ohm, 500 mA, LI Series, 0.3 ohm
Ferrite Beads Power Chip 60Ohm 25% 100MHz 0.5A 0.3Ohm DCR 0402 T/R
EMI Ferrite Chip Bead, 0402, 500MA, 60 Ohms @100MHz, DCR Max 0.30Ohm | Laird Performance Materials LI0402E600R-10
FERRITE, BEAD, 1005, 100MHZ, 60R; Ferrite Case Style: 0402 [1005 Metric]; Impedance @ 100MHz: 60ohm; DC Current Rating: 500mA; Product Range: LI Series; DC Resistance Max: 0.3ohm; Impedance Tolerance: -; Automotive Qualificati