Laird HZ0805B222R-10
Ferrite Bead, 0805 [2012 Metric], 2.2 kohm, 200 mA, HZ Series, 0.8 ohm
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Laird HZ0805B222R-10 herunter.
Laird
Datasheet1 SeiteVor 7 Jahren
IHS
element14 APAC
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-62.06%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-05-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Verwandte Teile
TAIYO YUDENHK100533NJ-T
General Purpose Inductor, 0.033uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Inductor RF Multi-Layer 0.033uH 5% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 0.2A 0.8Ohm DCR 0402 Automotive T/R
Ind RF Chip Unshielded Multi-Layer 27nH 5% 100MHz 7Q-Factor Ceramic 200mA 0402 T/R
INDUCTOR, 10NH, 200mA, 5%, 7.5GHZ; Product Range:TDK - MLK0603 Series; Inductanc
General Purpose Inductor, 0.027uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Multi-Layer 0.068uH 5% 100MHz 25Q-Factor Ceramic 0.3A 0.8Ohm DCR 0805 Automotive T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Laird HZ0805B222R-10, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 2200ohms 1.5ohms 100mA
EMI Ferrite Chip Bead, 0805, 200MA, 2200 Ohms @100MHz, DCR Max 0.80Ohm | Laird Performance Materials HZ0805B222R-10
FERRITE, BEAD, 2012, 100MHZ, 2200R; Ferrite Case Style: 0805 [2012 Metric]; Impedance @ 100MHz: 2.2kohm; DC Current Rating: 200mA; Product Range: HZ Series; DC Resistance Max: 0.8ohm; Impedance Tolerance: -; Automotive Qualifi