Laird HZ0402A152R-10
Ferrite Bead, 0402 [1005 Metric], 1.5 kohm, 50 mA, HZ Series, 2 ohm
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Laird HZ0402A152R-10 herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 7 Jahren
Datasheet4 SeitenVor 18 Jahren
element14 APAC
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-16.07%
CAD-Modelle
QUELLEeCADmCADDATEIEN
SnapEDA
SymbolFußabdruck
Herunterladen
Beim Herunterladen der CAD-Modelle wird die Partner-Website in einem neuen Tab geöffnet.
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-08-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Verwandte Teile
Multilayer Inductor, 100 nH, 1.37 ohm, 700 MHz, 200 mA, 0402 [1005 Metric], MLG Series
General Purpose Inductor, 0.039uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Inductor High Frequency Chip Unshielded Multi-Layer 0.1uH 3% 100MHz 8Q-Factor Ceramic 0.2A 2Ohm DCR 0402 T/R
TAIYO YUDENHK1005R10J-T
General Purpose Inductor, 0.1uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Multi-Layer 100nH 5% 100MHz 8Q-Factor Air 150mA 1.6Ohm DCR 0402 Paper T/R
Inductor RF Chip Multi-Layer 82nH 5% 100MHz 8Q-Factor Air 150mA 1.6Ohm DCR 0402 Paper T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Laird HZ0402A152R-10, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Chip Ferrite Beads / EMI Filters 1500ohms 2ohms 50mA
EMI Ferrite Chip Bead, 0402, 50MA, 1500 Ohms @100MHz, DCR Max 2.0Ohm | Laird Performance Materials HZ0402A152R-10
FERRITE, BEAD, 1005, 100MHZ, 1500R; Ferrite Case Style: 0402 [1005 Metric]; Impedance @ 100MHz: 1.5kohm; DC Current Rating: 50mA; Product Range: -; DC Resistance Max: 2ohm; Impedance Tolerance: -; Automotive Qualification Stan