Laird HFB259128-100
Ferrite Core, Cylindrical, 254 Ohm, 28.58 mm Length, 12.83 mm ID, 25.91 mm OD
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Laird HFB259128-100 herunter.
Laird
Datasheet1 SeiteVor 9 Jahren
Sager Electronics
DigiKey
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+19.08%
Lieferkette
Introduction Date2010-06-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 5 years ago)
Verwandte Teile
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 156ohms 300MHz 9.3mm Inside Dia.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 185ohms 300MHz 7.01mm Inside Dia.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 170ohms 300MHz 6.99mm Inside Dia.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 165ohms 300MHz 3.38mm Inside Dia.
Beschreibungen
Beschreibungen von Laird HFB259128-100, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
High Frequency Solid Core Ferrite Suppressors for Round Cable 200ohms 300MHz 12.83mm Inside Dia.
High Frequency EMI Cylindrical Ferrite Cable Cores
FERRITE 125 OHM HINGED 76.20MM