KYOCERA AVX VJ20M00400KBA
TVS Varistor, 40 VAC, 56 VDC, Standard M0, 110 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für KYOCERA AVX VJ20M00400KBA herunter.
Newark
Datasheet12 SeitenVor 4 Jahren
Datasheet8 SeitenVor 14 Jahren
element14 APAC
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-81.94%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2009-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
KYOCERA AVXVC120656F111RP
TVS Varistor, 40 VAC, 56 VDC, TransGuard, 110 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
VARISTOR 82V 100A 1206 / 82 V 100 A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
TVS Varistor, 50 VAC, 65 VDC, CTVS Surge protection, 135 V, 1206 [3216 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Tape and Reel 2 Through Hole VARISTOR TVS Varistor 135V 5A 7mm 10%
KYOCERA AVXVC120665L131RP
1206 65 VDC 50 VAC 135 V Clamp 120 pF Surface Mount MultiLayer Chip Varistor
LittelfuseV56ZA05P
ZA Series - Low to Medium Voltage Radial Leaded Varistor, 35A, disc 5mm, RoHS
Beschreibungen
Beschreibungen von KYOCERA AVX VJ20M00400KBA, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Var MLV 40VAC/56VDC 100A 68V 1206 SMD T/R
68V 100A 56V 40V 1206 3.2mm*1.7mm
Varistor, 1206, 40 Vac
MLV SMD 1206 40V 10%