KYOCERA AVX VGAS121030H620DP
VGAS Series 1210 30 V 67 Vcl Glass Encapsulated Automotive Multilayer Varistor
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für KYOCERA AVX VGAS121030H620DP herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 4 Jahren
Newark
element14 APAC
Future Electronics
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
Restocked
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
KYOCERA AVXVC121030H620DP
TVS Varistor, 21 VAC, 30 VDC, TransGuard, 67 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
KYOCERA AVXVC121030H620RP
KYOCERA AVXVG121030H620DP
PanasonicERZ-V05D390
METAL OXIDE VARISTOR 700PF 1A, CLAMPING 86V, VARISTOR 39V
LittelfuseV39ZA1P
ZA Series 31 VDC 25 V RMS 79 V Clamp 250 A 1100 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV39ZT1P
ZA Series - Low to Medium Voltage Radial Leaded Varistor, 250A, disc 7mm, RoHS
Beschreibungen
Beschreibungen von KYOCERA AVX VGAS121030H620DP, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
41V 280A 1 451V 30V 21V 1.2J 1nF@1kHz 1210 3.2mm*2.5mm
TVS Varistor, 21 VAC, 30 VDC, TransGuard Automotive, 67 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
VARISTOR, MULTILAYER, 41V, 67V, 1210
VARISTOR, MULTILAYER, 41V, 67V, 1210; Voltage Rating VAC:21V; Voltage Rating V DC:30V; Product Range:TransGuard Series; Clamping Voltage Vc Max:67V; Varistor Case Style:1210 [3225 Metric]; Varistor Type:Multilayer Varistor (MLV); RoHS Compliant: Yes