KYOCERA AVX TPSE227K010R0100
Cap Tant Solid 220uF 10V E CASE 10%( 7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.1 Ohm 125C T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für KYOCERA AVX TPSE227K010R0100 herunter.
Newark
element14 APAC
HQonline
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+9.14%
Lieferkette
Country of OriginCzechia, El Salvador
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.50
Introduction Date2001-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
Cap Tant Solid 220uF 10V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4mm) SMD 7343-43 0.1 Ohm 125°C T/R
Cap Tant Solid 220uF 10V X CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4mm) SMD 7343-43 0.1 Ohm 125°C T/R
Cap Tant Solid 220uF 10V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) Inward L SMD 7343-31 0.1 Ohm 125C T/R
KYOCERA AVXTPSD227K010R0100
Cap Tant Solid 220uF 10V D CASE 10%( 7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.1 Ohm 125C T/R
CAP TANT 220UF 10% 10V 2917 / 220 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2917 (7343 Metric) 100mOhm
593D Series 220 uF ±10 % 10 V Surface Mount Molded Solid Tantalum Capacitor
Beschreibungen
Beschreibungen von KYOCERA AVX TPSE227K010R0100, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Capacitor 220 uF 10 Volt 10% 7.3 X 4.3 X 4.1mm Surface Mount 7343-43 1% Tape and Reel
TANTALUM CAPACITOR Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 10V, 10% +Tol, 10% -Tol, 220uF, Surface Mount, 2917
CAPACITOR;TANTALUM;CAP 220 UF;TOL 10%;VOL-RTG 10 VDC;SMT;7343H;ESR 100 MOHMS
TPS Series 220 uF ±10 % 10V SMT Low ESR Tantalum Chip Capacitor
TANTALUM CAPACITOR, 220UF, 10V, 0.1 OHM,
220uF 10V 100mΩ@100kHz ±10% CASE-E-7343-43(mm) Tantalum Capacitors ROHS
Tantalum Capacitor, 220Uf, 10V, 0.1 Ohm, 0.1, 2917, Full Reel; Capacitance:220Μf; Voltage(Dc):10V; Capacitor Case/Package:2917 [7343 Metric]; Capacitance Tolerance:± 10%; Esr:0.1Ohm; Manufacturer Size Code:E; Product Length:7.3Mm Rohs Compliant: Yes |Kyocera Avx TPSE227K010R0100.