KYOCERA AVX TAP226K025BRW
Cap Tant Solid 22uF 25V 10% (7 X 14.5mm) Radial 5mm 1.5 Ohm 125°C T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für KYOCERA AVX TAP226K025BRW herunter.
IHS
Datasheet5 SeitenVor 4 Jahren
_legacy Avnet
Newark
DigiKey
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.40
Introduction Date1999-10-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Verwandte Teile
KYOCERA AVXTAP226M025DTW
Cap Tant Solid 22uF 25V 20% (7 X 13.5mm) Radial 2.5mm 1.5 Ohm 125°C T/R
KYOCERA AVXTAP226M020CCS
Cap Tant Solid 22uF 20V 20% (7 X 12mm) Radial 5mm 1.8 Ohm 125°C Bulk
CAP TANT 22UF 10% 25V RADIAL / 22 µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25 V Radial
Cap Tant Solid 22uF 25V 10% (6 X 12.66mm) Radial 5.08mm 125C Bulk
Cap Tant Solid 22uF 25V 20% (6 X 10.16mm) Radial 2.54mm 125C Bulk
Beschreibungen
Beschreibungen von KYOCERA AVX TAP226K025BRW, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 25V, 10% +Tol, 10% -Tol, 22uF, Through Hole Mount
TAP TANT 22UF 25V 10% 5MM
LEADED MNO2,22 UF,25 V
Tantalum Capacitor; Capacitor Type:Solid; Capacitance:22µF; Capacitance Tolerance:± 10%; Voltage Rating:25VDC; Capacitor Dielectric Type:Tantalum; Lead Spacing:5mm; Termination Type:Radial Leaded; ESR:1.5ohm ;RoHS Compliant: Yes