KOA Speer UR73D1JTTD20L0F
0603 1/10WATT Lo-ohm Thick Film Current Sense Resistors .02 OHM 1%
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für KOA Speer UR73D1JTTD20L0F herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 3 Jahren
Farnell
KOA Speer SCT
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+40.22%
Lieferkette
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-04-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicERJ3BWFR020V
Res Thick Film 0603 0.02 Ohm 1% 1/4W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJ3BWFR022V
Res Thick Film 0603 0.022 Ohm 1% 1/4W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
250mW Thick Film Resistors 0ppm/℃~+250ppm/℃ ±1% 20mΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-3BWJR020V
Res Thick Film 0603 0.02 Ohm 5% 0.25W ±250ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Res Thick Film 0603 0.022 Ohm 1% 0.25W(1/4W) 0ppm/C to 250ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupRL0603FR-070R02L
100mW Thick Film Resistors ±1500ppm/℃ ±1% 20mΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Beschreibungen
Beschreibungen von KOA Speer UR73D1JTTD20L0F, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res, 0R02, 0.25W, Thick Film, 0603 Rohs Compliant: Yes |Koa UR73D1JTTD20L0F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 0.02ohm, 0.071V, 1% +/-Tol, 300ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR UR73 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.25W 1/4W 20mOhm ±300ppm/C