KOA Speer SG73P2BTTD5R6J
Res Thick Film 1206 5.6 Ohm 5% 0.33W(1/3W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für KOA Speer SG73P2BTTD5R6J herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 2 Jahren
Farnell
KOA Speer SCT
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-84.29%
Lieferkette
Country of OriginJapan, Mainland China, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Verwandte Teile
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 5.6ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRC1206JR-075R6L
Res Thick Film 1206 5.6 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R
Yageo GroupAC1206JR-075R6L
Res Thick Film 1206 5.6 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
CRCW FIXED RESISTOR 1206 (3216Metric) Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 5.6Ohm 0.25W 1/4W
Res Thick Film 1206 5.6 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Yageo GroupRC1206JR-135R6L
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 5.6ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Beschreibungen
Beschreibungen von KOA Speer SG73P2BTTD5R6J, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.33W, 5.6ohm, 200V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 1206
anti-surge endured pulse power thick film chip resistor, 1206, RoHS
KOA Speer SCT
Res, 5R6, 0.3333W, Thick Film, 1206 Rohs Compliant: Yes |Koa SG73P2BTTD5R6J
1206 (3216Metric) FIXED RESISTOR SG73P 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.333W 1/3W 5.6Ohm ±200ppm/C