KOA Speer RN731JTTD1092F100
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 10900ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für KOA Speer RN731JTTD1092F100 herunter.
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-10-03
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2022-09-30
LTD Date2022-09-30
Verwandte Teile
TE Connectivity5-1879337-9
Res Thin Film 0603 10K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R Medical
TE Connectivity / AMP6-1879337-3
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 11000ohm, 50V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 0603
TE Connectivity5-1879337-9
SMD Chip Resistor, 0603 [1608 Metric], 10.5 kohm, MC 1% Series, 50 V, Thick Film, 63 mW
Beschreibungen
Beschreibungen von KOA Speer RN731JTTD1092F100, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res Thin Film 0603 10.9K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
0603 (1608Metric) FIXED RESISTOR RN73 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.063W 1/16W 10.9kOhm ±100ppm/C
10.9K OHM 1% 100PPM 1/10W