KOA Speer RK73H2ETTD1500F
Res Thick Film 1210 150 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für KOA Speer RK73H2ETTD1500F herunter.
Upverter
Future Electronics
Farnell
3-Monats-Trend:
+141%
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2002-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Verwandte Teile
PanasonicERJ-14NF1500U
Res Thick Film 1210 150 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRC1210FR-07150RL
Res Thick Film 1210 150 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJP14F1500U
Res Thick Film 1210 150 Ohm 1% 0.5W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
500mW Thick Film Resistors 300V ±1% ±100ppm/℃ 150Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJU14F1500U
Res Thick Film 1210 150 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von KOA Speer RK73H2ETTD1500F, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
500mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 150Ω 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res, 150R, 0.5W, Thick Film, 1210 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H2ETTD1500F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 150ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
1210 (3225Metric) 1210 RK73H 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm 0.5W 1/2W 150Ohms ±100ppm/C
Precision Chip Resistor 1210 150R 1%