KOA Speer RK73H1JTTD1690F
Res Thick Film 0603 169 Ohm 1% 0.125W(1/8W) ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für KOA Speer RK73H1JTTD1690F herunter.
3-Monats-Trend:
-15.94%
Verwandte Teile
Yageo GroupRC0603FR-07169RL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 169Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC0603FR-07180RL
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 180Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
100mW Thick Film Resistors 75V ±100ppm/℃ ±1% 160Ω 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.1W, 160ohm, 75V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 0603
Res Thick Film 0603 180 Ohm 1% 1/10W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thick Film 0603 178 Ohm 1% 0.1W(1/10W) ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Beschreibungen
Beschreibungen von KOA Speer RK73H1JTTD1690F, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Res, 169R, 0.125W, 75V, Thick Film, 0603 Rohs Compliant: Yes |Koa RK73H1JTTD1690F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.125W, 169ohm, 75V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
0603 (1608Metric) 0603 RK73H 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 0.125W 1/8W 169Ohms ±100ppm/C