KOA Speer HV73V1JTTD106J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.1W, 1e+07ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für KOA Speer HV73V1JTTD106J herunter.
IHS
Datasheet2 SeitenVor 2 Jahren
KOA Speer SCT
Lieferkette
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-01-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von KOA Speer HV73V1JTTD106J, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
flat chip resistors for high voltage (automotive), 0603, RoHS
KOA Speer SCT
RES 10M OHM 5% 1/10W 0603
H/VOLT 0603 5% 0.1W 10M
10M OHM 5% 350V