Yageo Group GTX-3300-Y000
Emi-rfi Filters 500VAC/500VDC 30A 300 Ohm 3 Phase 2 Stage Screw Ul, C-ul, Tuv
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group GTX-3300-Y000 herunter.
JRH Electronics
Datasheet12 SeitenVor 2 Jahren
element14 APAC
Farnell
Newark
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 11 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group GTX-3300-Y000, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Three Phase EMI Filter, 500V, 60HzHz
Power Line Filter 500Vac 30A 300ohm
GTX3300Y000, YAGEO / KEMET ELECTRONICS
FILTER, 3-PHASE, 30A, 500V, CHASSIS;
Filter, 3-Phase, 30A, 500V, Chassis; Filter Applications:General Purpose; Voltage Rating:500V; Current Rating:30A; No. Of Phases:Three Phase; No. Of Stages:2 Stage; Filter Input Terminals:Screw; Filter Output Terminals:Screw Rohs Compliant: Yes |Kemet GTX-3300-Y000