Yageo Group FLLD3320APVI1
Power Line Filter 50Hz to 60Hz 320A 520VAC Threaded Stud Chassis Mount Bulk
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group FLLD3320APVI1 herunter.
IHS
Datasheet4 SeitenVor 2 Jahren
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+0.00%
Lieferkette
Introduction Date2011-01-20
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group FLLD3320APVI1, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Power Line Filters 520V 320A BLOCKS 3 PHASEFILTER
FILTER EMC HIGH CURRENT 3PHASE 520VAC 320A WITH Y CAP
520VOLTS 320A BLOCKS 3 PHASEFI
Three Phase EMI Filter, 520V, 50/60HzHz
LINE FILTER 520VAC 320A CHASSIS
Emi Filter, 3 Phase, 320A, 520Vac; Current Rating:320A; Voltage Rating:520Vac; Filter Type:3 Phase; Filter Terminals:Quick Connect, Solder; Inductance Min:-; Capacitance:-; Leakage Current Max:5Ma; Product Range:Flld3-Pv Series; Rohs Compliant: Yes |Kemet FLLD3320APVI1