Yageo Group A765EB157M0JLAE020
Cap Aluminum 150uF 6.3V 20% (6.3 X 5.7mm) SMD Cylindrical 0.02 Ohm 2500mA 2000hr 105°C T/R
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Yageo Group A765EB157M0JLAE020 herunter.
IHS
Datasheet19 SeitenVor 2 Jahren
Farnell
Newark
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
-7.32%
Lieferkette
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2016-07-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Verwandte Teile
Cap Aluminum Polymer 150uF 6.3VDC 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.021 Ohm 3900mA 2000h 105C Ammo
United Chemi-ConAPSA100ELL151MFA5G
Capacitor Aluminum Polymer 150Uf, 10V, 20%, Radial
NichiconRR70J151MDN1
Cap Aluminum Polymer 150uF 6.3VDC 20% (8 X 11.5mm) Radial 3.5mm 0.007 Ohm 5600mA 2000h 105C Bulk
Cap Aluminum Polymer 150uF 10VDC 20% (8 X 6.7mm) SMD 0.025 Ohm 3000mA 2000h 105C T/R
Wurth Elektronik875105142006
WCAP-PSLP Aluminum Polymer Capacitors
Cap Aluminum 150uF 16V 20% (6.3 X 7mm) SMD Cylindrical 0.027 Ohm 2530mA 2000hr 105°C T/R
Beschreibungen
Beschreibungen von Yageo Group A765EB157M0JLAE020, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Avnet Japan
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (solid Polymer), 6.3V, 20% +Tol, 20% -Tol, 150uF, Surface Mount, 2626
Cap, 150Μf, 6.3V, 20% Rohs Compliant: Yes |Kemet A765EB157M0JLAE020
150¦ÌF 6.3V ¡À20% 20m¦¸ 2000h@ 105¡ãC 125mA@ 120Hz,2.5A@ 100 kHz SMD,5.7X6.3MM 6.6mm*6.6mm*6mm
CAPACITORS, ALUMINUM ORGANIC POLYMER, 6.3VOLTS 150UF 20%
Radial Can - SMD A765 6.3V 150muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
CAP, POLYMER ALU, 150UF, 6.3V, SMD CAN;
CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD