Knowles VPDD501W471K1GV001E
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 500V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.00047uF, Surface Mount, 1206
Production
Herstellerseite
Preis und Lagerbestand
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+19.84%
Lieferkette
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2018-11-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Knowles VPDD501W471K1GV001E, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Capacitors Hvs Pme, 1206, X7R, 500V, 470Pf±10%, Ni/Sn (Rohs), 7" Reel Paper Tape Rohs Compliant: Yes |Johanson Dielectrics VPDD501W471K1GV001E
1206 HI-V MLCC 470pF 500V 10% X7R
CAP CER 470PF 500V X7R 1206