Knowles LRW0402WJ6N8GG001T
WireWound Inductors, 0402, 6.8nH±5%, 680mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Knowles LRW0402WJ6N8GG001T herunter.
IHS
Datasheet1 SeiteVor 1 Jahre
RFMW
Bestandsverlauf
3-Monats-Trend:
+21.88%
Lieferkette
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Knowles LRW0402WJ6N8GG001T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 0.0068uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
250MHz 4.8GHz 680mA 58@900MHz 6.8nH 83m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*550¦Ìm*600¦Ìm
FIXED IND 6.8NH 680MA 83MOHM SMD
Inductor Rf, 6.8Nh, 5%, 4.8Ghz, Smd; Inductance:6.8Nh; Dc Resistance Max:0.083Ohm; Self Resonant Frequency:4.8Ghz; Dc Current Rating:680Ma; Inductor Case/Package:0402 [1005 Metric]; Product Range:L-07W Series; Core Material:Ceramicrohs Compliant: Yes |Johanson Technology LRW0402WJ6N8GG001T