Knowles LRW0402WJ47NGG001T
WireWound Inductors, 0402, 47nH±5%, 100mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Knowles LRW0402WJ47NGG001T herunter.
Lieferkette
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Knowles LRW0402WJ47NGG001T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
FIXED IND 47NH 100MA 830MOHM SMD
FIXED IND 47NH 100MA 830 MOHM
General Purpose Inductor
RF WWI, 0402, 47nH,±5%
INDUCTOR RF WW, 47NH, 5%, 0402; Inductance: 47nH; Product Range: -; DC Current Rating: 100mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.83ohm; Inductance Tolerance