Knowles LRW0402WJ30NGG001T
WireWound Inductors, 0402, 30nH±5%, 400mA, Ni/Au (RoHS), No Mark, 7" Reel Paper Tape
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Knowles LRW0402WJ30NGG001T herunter.
Lieferkette
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2022-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Knowles LRW0402WJ30NGG001T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
General Purpose Inductor, 0.03uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
FIXED IND 30NH 400MA 300MOHM SMD
INDUCTOR RF WW, 30NH, 5%, 0402; Product Range: -; Inductance: 30nH; Inductor Construction: -; Current Rating: 400mA; DC Resistance Max: -; Inductance Tolerance: ± 5%; Self Resonant Frequency Min: 2.3GHz; Inductor Case Style: 040