Knowles LRW0402WG40NGG001T
Wirewound Inductors, 0402, 40Nh±2%, 320Ma, Ni/Au (Rohs), No Mark, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology...
Datenblätter und Dokumente
Laden Sie Datenblätter und Herstellerdokumentation für Knowles LRW0402WG40NGG001T herunter.
Lieferkette
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.40.00
Introduction Date2018-10-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Beschreibungen
Beschreibungen von Knowles LRW0402WG40NGG001T, die von den Distributoren bereitgestellt werden.
Wirewound Inductors, 0402, 40Nh±2%, 320Ma, Ni/Au (Rohs), No Mark, 7" Reel Paper Tape |Johanson Technology LRW0402WG40NGG001T
FIXED IND 40NH 320MA 438MOHM SMD
General Purpose Inductor
RF WWI, 0402, 40nH,±2%